Fuerteventura

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
573 110,80 PLN
Cena za m2
11 939,82 PLN
Powierzchnia
48 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
3
Liczba pięter
3
Rynek
Wtórny
Rok budowy
2006
Numer oferty
309/559/OMS

Opis nieruchomości

Apartament PARAISO 2 z basenem - panoramiczny widok na ocean.
Nowoczesny apartament PARAISO składa się z sypialni , salonu, w pełni wyposażonego aneksu kuchennego z wyspą pełniącą funkcję jadalni, łazienki oraz tarasu z którego można podziwiać słynną plażę SOTAVENTO.
Apartament urządzony jest w stylu nowoczesnym i zarazem bardzo przytulnym.
Do apartamentu należy także piękny basen z fantastycznym widokiem na ocean.

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę  World Residence dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest firma World Residence z siedzibą w Poznaniu (61-312) przy ul. Poznańskie Sady 19. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).