Teneryfa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
577 340,40 PLN
Cena za m2
12 829,77 PLN
Powierzchnia
45 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1
Liczba pięter
3
Rynek
Pierwotny
Rok budowy
2017
Numer oferty
315/559/OMS

Opis nieruchomości

Mieszkania położone w spokojnym i malowniczym miasteczku w południowej części Teneryfy z widokiem na Ocean oraz sąsiednią wyspę La Gomera.
W budynku znajdują się 54 mieszkania z 1,2 lub 3 sypialniami.
Na dachu budynku znajduję się basen z którego można podziwiać krajobraz Teneryfy. Do dyspozycji mieszkańców jest również siłownia oraz sieć WiFi dostępna na całym obiekcie.
Plany mieszkań wysyłamy na Państwa życzenie.

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę  World Residence dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest firma World Residence z siedzibą w Poznaniu (61-312) przy ul. Poznańskie Sady 19. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).