Teneryfa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 931 869,80 PLN
Cena za m2
17 762,67 PLN
Powierzchnia
108,76 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
0
Liczba pięter
4
Rynek
Pierwotny
Rok budowy
2018
Numer oferty
321/559/OMS

Opis nieruchomości

Kompleks oferuje wyjątkową okazję zamieszkania nad brzegiem oceanu w południowej,najbardziej słonecznej części Teneryfy oraz rozpoczynania dnia od zapierającego dech w piersiach widoku panoramy Oceanu oraz sąsiedniej wyspy La Gomera.
Luksusowe apartamenty zostały tak zaprojektowane, aby cieszyć się nowoczesnym i eleganckim wnętrzem oraz przestronnością wnętrza.
Pasja do szczegółów, pasja doskonałości, pasja do jakości życia- to idea tego luksusowego obiektu.

W ofercie znajdują się apartamenty: z 2 oraz 3 sypialniami oraz dwupoziomowe tzw. duplex'y.

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę  World Residence dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest firma World Residence z siedzibą w Poznaniu (61-312) przy ul. Poznańskie Sady 19. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).