Teneryfa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
3 922 954 PLN
Cena za m2
22 807,86 PLN
Powierzchnia
172 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
5
Liczba pięter
5
Rynek
Pierwotny
Rok budowy
2018
Numer oferty
325/559/OMS

Opis nieruchomości

Nowy luksusowy apartamentowiec znajdujący się na południu Teneryfy. 5-gwiazdkowy wspaniały kompleks zbudowany na klifach. Apartamenty będą w pełni umeblowane i wyposażone, a każdy składa się z dwóch lub trzech sypialni, dwóch lub trzech łazienek, salonu, jadalni, kuchni, pomieszczenia gospodarczego, jednego lub dwóch garaży, a także każdy z nich posiada własny basen. Rozległe tarasy wychodzą na zapierające dech w piersiach panoramiczne widoki. Kompleks będzie się składał z 19 luksusowych apartamentów.
W pobliżu również znajduje się malownicza, piaszczysta plaża oraz port.

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę  World Residence dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest firma World Residence z siedzibą w Poznaniu (61-312) przy ul. Poznańskie Sady 19. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).