La Marina

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
400 472,50 PLN
Cena za m2
6 674,53 PLN
Powierzchnia
60 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
1
Liczba pięter
2
Rynek
Pierwotny
Rok budowy
2017
Dostępne od
2017-11-23
Numer oferty
336/559/OMS

Opis nieruchomości

Apartamenty z garażem w La Marina na wybrzeżu Costa Blanca. Atrakcyjna cena 95 tyś euro.

Cena i jakość nowych apartamentów w La Marina(okolice Alicante) oraz odległość od morza ( 0.9km) to kusząca oferta dla wielbicieli spokoju i rozkoszowania się przyrodą.

Apartamenty 3 pokojowe, z łazienką i basenem znajdującym się na terenie nowoczesnego kompleksu.
Niska, kameralna, dwu- piętrowa zabudowa. W cenie jest garaż z dwoma miejscami parkingowymi. Każdy apartament posiada taras.

Odległość od lotniska w Alicante to zaledwie 20 min drogi.

Najbliższe centrum handlowe oddalone jest o 5 min.


Oprócz białych, piaszczystych plaży znajduje się również rezerwat przyrody: Las Salinas, to miejsce dla zwolenników spacerów na łonie natury i podziwiania flamingów.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą to serdecznie zapraszamy na kilkudniowy rekonesans!

Parametry dodatkowe

  • Garaż: Tak
  • Liczba miejsc parkingowych naziemnych: 2
  • Liczba miejsc parkingowych podziemnych: 2

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę  World Residence dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest firma World Residence z siedzibą w Poznaniu (61-312) przy ul. Poznańskie Sady 19. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).