Orihuela Costa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
465 000 EUR
Cena za m2
4 043,48 EUR
Powierzchnia
115 m2
Powierzchnia użytkowa
115 m2
Powierzchnia działki
550 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Typ domu
Bliźniak
Rok budowy
2017
Rynek
Pierwotny
Dostępne od
2017-11-28
Numer oferty
307/559/ODS

Opis nieruchomości

Nowoczesny dom villowy typu bliżniak na polu golfowym Las Colinas de Campoamor na Wybrzeżu Costa Blanca w miejscowości Orihuela Costa.
Dwie kondygnacje, przestronne wnętrze z trzema sypialniami i dwiema łazienkami i 1 WC. Na terenie ogrodu znajduje się również basen. Każdy dom villowy wyposażony jest w nowoczesne meble i klimatyzację.
Na terenie kompleksu villowego do użytku ogólnego znajduje sie:
- pole golfowe
- sala fitness
- boisko
- korty tenisowe
- klub golfowyyciem

Pole golfowe, na którm znajduje się nieruchomość oddalone jest od plaży o zaledwie 10 min. Szeroka, biała, piaszczysta plaża i krystaliczna woda to raj dla tych, którzy uwielbiają słonce. Centrum handlowe oddalone jest o 10 min.Najbliższe lotnisko w Alicante o 30 min. W pobliżu znajduje się również szkoła międzynarodowa dla tych, którzy chcieliby osiedlić się w Hiszpanii na stałe.
To raj dla tych, którzy chcą delektować się smakami życia...

Służymy wszelką pomocą i serdecznie zapraszamy.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę  World Residence dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest firma World Residence z siedzibą w Poznaniu (61-654) przy ul. Zagrodniczej 20. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).