Orihuela Costa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
295 000 EUR
Cena za m2
1 895,24 EUR
Powierzchnia
279 m2
Powierzchnia użytkowa
108 m2
Powierzchnia działki
200 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
4
Liczba pięter
1
Typ domu
Szeregowy
Rok budowy
2018
Rynek
Pierwotny
Dostępne od
2018-09-01
Numer oferty
314/559/ODS

Opis nieruchomości

Nowoczesna dwu kondygnacyjna villa w miejscowości Orihuela Costa u wybrzeży Morza Śródziemnego. Naszą propozycją są trzy a także czteropokojowe ville z trzema łazienkami, ogrodem i tarasem zwanym solarium. Powierzchnia użytkowa to 108 metrów kw. Powierzchnia tarasu to 17 metrów kw, z którego rozpościera się piękny widok na morze oraz naturalny rezerwat przyrody- Lagunas de Torrevieja. Każda villa na terenie ogrodu posiada również basen o powierzchni 3/5 metrów

Odległość do pięknych, czystych i piaszczystych plaży to 10 minut.
Odległość od lotniska w Alicante to 30 minut. Pole golfowe oddalone jest o 4 km.
W pobliżu znajdują się również restauracje, banki, jedno z największych centrum handlowych w Europie oraz szpital w miejscowości Torrevieja.

Najbliższe ville będą gotowe do zamieszkania już we wrześniu 2018 roku!


Zapraszamy serdecznie!

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę  World Residence dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest firma World Residence z siedzibą w Poznaniu (61-654) przy ul. Zagrodniczej 20. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).