Orihuela Costa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
160 000 EUR
Cena za m2
1 777,78 EUR
Powierzchnia
90 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
1
Liczba pięter
3
Typ kuchni
Otwarta
Rynek
Pierwotny
Rok budowy
2018
Stan nieruchomości
Idealny
Dostępne od
2019-06-01
Numer oferty
361/559/OMS

Opis nieruchomości

Atrakcyjny apartament w miejscowości Orihuela Costa w pobliżu Alicante. Kompleks znajduje się na powierzchni 4,400 merów i składa się z 3 bloków.
Powierzchnia apartamentu to 90 m kw, składa się z:
- 2 sypialni
- 2 łazienek
- kuchni
- spiżarki
- tarasu
oraz garażu.

Nowoczesne apartamentowce o niskiej kameralnej zabudowie. Na terenie kompleksu znajduje się duży basen dla dorosłych, basen dla dzieci, 2 jacuzzi, plac zabaw oraz duże ogrody.
W pobliżu znajduje się transport miejski, centra handlowe, szkoły, pola golfowe i rezerwat przyrody.
Odległość do plaży to 5 km. Lotnisko w Alicante położone jest w odległości 30 km.

Wszyscy klienci, którzy zarezerwują apartament i zapłacą zaliczkę w wysokości 3.000 euro będą mieli pierwszeństwo w wyborze apartamentu i jego usytuowania.

Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w przypadku dodatkowych pytań.

Parametry dodatkowe

  • Liczba tarasów: 1
  • Teren ogrodzony: Tak

Mapa

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę  World Residence dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest firma World Residence z siedzibą w Poznaniu (61-312) przy ul. Poznańskie Sady 19. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).