Malaga

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
119 700 EUR
Cena za m2
2 676,06 EUR
Powierzchnia
44,73 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
0
Liczba pięter
2
Typ kuchni
Z wyposażeniem
Rynek
Pierwotny
Rok budowy
2020
Stan nieruchomości
Idealny
Numer oferty
596/559/OMS

Opis nieruchomości

Nowoczesny budynek apartamentowy idealnie zlokalizowany w centrum Malagi, ok kilometra od serca starówki, dwa kroki od najbliższego przystanku autobusowego, w pieszym dystansie od stacji kolejowej, metra, portu z nabrzeżem Muelle Uno, zamku, kilku muzeów oraz innych najważniejszych miejsc stolicy Costa del Sol jednocześnie z dobrym dostępem do autostrady będącej obwodnicą miasta. Każdy z 46 apartamentów posiada od 1 do 3 pokoi, w pełni wyposażone kuchnie i łazienki, klimatyzację z funkcją ogrzewania, instalacje telekomunikacyjne oraz opcjonalne miejsce parkingowe w podziemnym garażu pod budynkiem, co rozwiązuje odwieczny problem parkowania w centrum Malagi. Znakomita relacja ceny do jakości i fantastyczna lokalizacja czynią z tej oferty idealną opcję dla inwestorów poszukujących apartamentów na wynajem długo- lub krótkoterminowy z wysoką stopą zwrotu.

Parametry dodatkowe

  • Winda: Tak
  • Komórka: Tak
  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Liczba miejsc parkingowych podziemnych: 1
  • Odl. od centrum miasta [km]: 1
  • Dostępne w okolicy: Sklep, Uczelnia, Przychodnia lekarska, Hala sportowa, Kościół, Żłobek, Gimnazjum, Kort tenisowy, Fitnes, Centrum handlowe, Basen, Przedszkole, Restauracja, Szkoła, Rzeka, Szpital, Morze, Park, Plac zabaw, Jezioro, Bank, Góry, Las, Apteka, Bar, Przystań, Komenda policji, Zabudowa niska, Bazarek
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Typ ulicy/drogi: Lokalna
  • Komunikacja: Autobus, Metro, Kolejka podmiejska, Kolej, Lotnisko, Autostrada
  • Widok na: Inne budynki, Podwórko

Mapa

Kontakt

Andrzej Strauss

Andrzej Strauss

Mobile:
[+48] 572 322 515
Telefon:
[+34] 679 271 145
Email:
as@worldresidence.eu

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę  World Residence dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest firma World Residence z siedzibą w Poznaniu (61-654) przy ul. Zagrodniczej 20. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).