Aktualna sytuacja na rynku

Ceny nieruchomości w Hiszpanii

Rynek hiszpańskich nieruchomości, szczególnie tych usytuowanych na wybrzeżu oraz w większych miastach niezmiennie cieszy się zainteresowaniem inwestorów z całego świata. Stabilność tegoż rynku obserwujemy po raz kolejny w obecnych, trudnych dla wszystkich czasach pandemii.

Zgodnie z prognozami rynkowymi ceny nieruchomości w atrakcyjnych turystycznie i biznesowo lokalizacjach mają łagodniejszy wzrost niż w poprzednich latach. 

Kupujący, początkowo zdezorientowani obserwowali rynek, który miast spektakularnych obniżek zaliczał nawet niewielkie wzrosty cen, po czym motywacją do decyzji o zakupie dla wielu stały się argumenty pewnej i bezpiecznej lokaty gotówki, stabilna sytuacja hiszpańskiego rynku nieruchomości oraz przede wszystkim możliwość bezpiecznego wyjazdu w miejsce gdzie codziennie witać ich będą: słońce, plaża oraz uśmiechające się znad maseczek oczy tubylców. 

Samoloty nadal latają i dzięki zaawansowanej wentylacji, reżimom sanitarnym oraz testom są niezwykle bezpiecznym środkiem transportu. Kwarantanna po przylocie do Hiszpanii nie obowiązuje.

Wszyscy zgodnie podkreślają, że trudny okres pandemii jest im znacznie łatwiej i przyjemniej znosić w tym słonecznym, przyjaznym kraju. 

I  Ty nie zwlekaj, od spełnienia marzeń dzieli Cię tylko jedna rozmowa telefoniczna. 

Zapraszamy.

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: