Arenales del Sol

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
340 000 EUR
Cena za m2
4 594,59 EUR
Powierzchnia
74 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
1
Liczba pięter
3
Rynek
Pierwotny
Rok budowy
2008
Numer oferty
1157/559/OMS

Opis nieruchomości

Kompleks apartamentów w zabudowie kaskadowej, każdy z dużym tarasem, usytuowany na niewielkim wzniesieniu w odległości 100 metrów od morza i szerokiej rozległej plaży w miejscowości Arenales del Sol, będącej przedłużeniem Gran Alacant.
Wzdłuż całej miejscowości ciągnie się promenada obsadzona palmami i oświetlona latarniami.

Każdy apartament składa się z
* salonu z dużym oknem, wyjściem na taras z widokiem na morze oraz połączonej z nim
* kuchni i pomieszczeniem gospodarczym,
* sypialni głównej z przynależną łazienką,
* drugiej sypialni,
* korytarza,
* łazienki.

Apartamenty maja wykończone łazienki, umeblowaną kuchnię bez sprzętu AGD oraz szafy wnękowe, zabudowane w każdej z sypialni.

Osiedle zamknięte z basenem, zieloną strefą wypoczynku, placem zabaw i rekreacji. Wszystko to oczywiście z pięknym widokiem na morze, plażę, wydmy, prowadzące na nią drewniane pomosty i palmową promenadę.

Mapa

Kontakt

Marcin Liszkowski

Marcin Liszkowski

Telefon:
[+48] 501 706 501
Telefon:
[+34] 654 77 55 33
E-mail:
ml@worldresidence.eu
Numer licencji:
2218

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę  World Residence dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest firma World Residence z siedzibą w Poznaniu (61-654) przy ul. Zagrodniczej 20. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).