Opinie

World Residence – Opinie o nas


Ryszard
Data zakupu
: 2010
Lokalizacja: Gran Alacant
Wybrzeże: Costa Blanca

Opinia: Usługi wykonywane przez World Residence są świadczone na najwyższym poziomie. Gorąco polecam. Jestem bardzo zadowolony!


Tomasz
Data zakupu
: 2011
Lokalizacja: Gran Alacant
Wybrzeże: Costa Blanca

Opinia: W 2011 roku miałem przyjemność skorzystać z usług Biura Nieruchomości World Residence i z ich pomocą kupić dom w pobliżu Alicante. Jak do tej pory jest to jedna z najlepszych moich inwestycji. World Residence wykazał się bardzo dużym zaangażowaniem i dołożył starań, aby spełnić postawione im wymagania, co zrobili lepiej niż dobrze. Dziękuję za dobrą obsługę i rekomenduję usługi P. Marcina Liszkowskiego innym osobom, które rozważają zakup nieruchomości w Hiszpanii.


   Kinga
   Data zakupu: 2013
   Lokalizacja: Tarragona
   Wybrzeże: Costa Dorada

   Opinia: Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi firmy World Residence, która znalazła dla nas nieruchomość na indywidualne zlecenie – we wskazanej przez nas lokalizacji – Tarragonie. Działania firmy cechowały się pełnym profesjonalizmem, znajomością lokalnego rynku nieruchomości oraz zdolności językowe i z czystym sumieniem polecimy ją naszym znajomym!


   Danuta i Bogdan
   Data zakupu: 2013
   Lokalizacja: Cabo Roig
   Wybrzeże: Costa Blanca

   Opinia: Z usług firmy World Residence korzystaliśmy w roku 2013, dokonując zakupu apartamentu w Orihuela Costa. Firma wykazała się pełnym profesjonalizmem, zajmując się kompleksowo tematem od a… do z…. Doskonała znajomość lokalnego rynku, zawiłych procedur prawnych, a wszystko to w miłej i sympatycznej atmosferze. Słowem, jeśli zakup nieruchomości w Hiszpanii, to tylko z World Residence!


Aleksandra i Marcin
Data zakupu
: 2013
Lokalizacja: Gran Alacant
Wybrzeże: Costa Blanca

Opinia: Z World Residence marzenia się spełniają!
Z Panem Marcinem Liszkowskim spotkaliśmy się kilka razy, bo przed zakupem wymarzonego domu w Hiszpanii chcieliśmy obejrzeć wiele ofert.
Zawsze obsługa World Residence była miła, profesjonalna, kompleksowa i najwyższej jakości. Zakup domu w Hiszpanii z pomocą World Residence to czysta przyjemność!


  Krystyna i Leszek
Data zakupu
: 2014
  Lokalizacja: Alicante
  Wybrzeże: Costa Blanca

  OpiniaMieliśmy okazję skorzystać z usług World Residence kilka lat temu.    Możemy odpowiedzialnie stwierdzić profesjonalizm, zaangażowanie, życzliwą cierpliwość oraz skuteczność działania Pana Marcina w ramach kompleksowej usługi nabycia apartamentu w Alicante. Gorąco polecamy!!!

We have been lucky to take an advantage of the World Residence’s favour few years ago. We can responsibly confirm professionalism, engagement, friendly patience and effectiveness of Mr. Marcin’s activity in the frames of the complex service of the purchase of an apartment in Alicante. We heartily recommend.


Adam
Data zakupu
: 2015
Lokalizacja: Alicante
Wybrzeże: Costa Blanca

OpiniaPotwierdzam najwyższą jakość usług świadczonych przez p. Marcina Liszkowskiego w zakresie doradztwa przy nabywaniu nieruchomości w Hiszpanii. Dzięki wsparciu firmy ograniczyliśmy własne zaangażowanie czasowe do niezbędnego minimum. Pan Marcin Liszkowski właściwie zidentyfikował nasze potrzeby oraz zapewnił profesjonalne wsparcie podczas całego procesu nabywania nieruchomości. Z przyjemnością rekomenduję jego osobę jako rzetelnego fachowca i doradcę na hiszpańskim rynku nieruchomości. 


  Marzena i Tomek
Data zakupu
: 2017
  Lokalizacja: La Mata
  Wybrzeże: Costa Blanca

  Opinia: Marcin i World Residence pomógł nam zrealizować nasze największe    marzenie! Zakup nieruchomości w obcym kraju nie był dla nas łatwy, nie znaliśmy języka, przepisów prawnych, pojawiły się setki pytań, na które nie znaliśmy odpowiedzi – który wybrać region? na co zwracać uwagę? jak uniknąć ryzyka, oszustów, zawyżania cen? itp… Tak naprawdę w ogóle nie wiedzieliśmy jak się do tego zabrać.
Marcin urzekł nas swoją miłością do Hiszpanii, przyjął rolę doradcy i opiekuna. Pomógł przejść przez każdy etap: zapewnił możliwość obejrzenia każdej nieruchomości, weryfikował sprzedających, dbał o bezpieczeństwo prawne i jednocześnie dbał o spełnienie naszych potrzeb i oczekiwań. Zawsze z uśmiecham i spokojem (a wierzcie mi tu spokój i cierpliwość jest baaarrdzo potrzebna – Hiszpanie funkcjonują w zupełnie innej czasoprzestrzeni niż my :))  Polecamy gorąco!


Karolina i Marek
Data zakupu
: 2017
Lokalizacja: Casares
Wybrzeże: Costa del Sol

Opinia: Dziękuję World Residence za sprawną transakcję i profesjonalną obsługę. Kompetencja i pełne zaangażowanie od pierwszego dnia współpracy, wzbudziły w nas pełne zaufanie. Dzięki temu możemy się cieszyć wymarzoną nieruchomością!    Jakub
    Data zakupu: 2018
    Lokalizacja: Cumbre del Sol
    Wybrzeże: Costa Blanca

    Opinia: Z wielką przyjemnością chciałbym polecić usługi oferowane przez World Residence. Spersonalizowana obsługa i zaangażowanie Marcina zasługuje na szczególne podkreślenie. Działając bez pomocy Marcina z całą pewnością nie udałoby się podjąć tak trafnej decyzji w zakresie zakupu nieruchomości w Hiszpanii.


Jesteś naszym Klientem? Korzystałeś z naszych usług?
Nie zapomnij podzielić się ze swoją opinią tutaj
Dziękujemy!

(Pisemne referencje wraz z danymi personalnymi do wglądu w siedzibie firmy. Zapraszamy!)

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: