Cumbre del Sol

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 077 000 EUR
Cena za m2
2 775,77 EUR
Powierzchnia
388 m2
Powierzchnia użytkowa
181,55 m2
Powierzchnia działki
708 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
4
Liczba pięter
2
Typ domu
Wolnostojący
Rok budowy
2025
Rynek
Pierwotny
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Numer oferty
681/559/ODS

Opis nieruchomości

Kompleks znajduje się w ugruntowanej części Residential Resort Cumbre del Sol, w miejscowości Benitatxell, między Jávea a Moraira, na Costa Blanca Norte. To skonsolidowany obszar, gdzie sąsiedzi już cieszą się swoimi domami i wspaniałymi widokami na morze. Jego lokalizacja wyróżnia się przede wszystkim możliwością spaceru do Centrum Handlowego Adelfas, z usługami i ofertą gastronomiczną, a także do strefy sportowej Cumbre del Sol, idealnej dla tych, którzy chcą grać w tenisa i padla, wyjść na kolację czy po prostu spacerować.

To osiedle przeznaczone jest pod budowę niezależnych willi z prywatnymi basenami i terenami zielonymi. Każda działka ma swój własny spersonalizowany projekt, zaprojektowany na miarę, aby zoptymalizować przestrzeń, zapewnić prywatność i maksymalnie wykorzystać widoki na morze.

Parametry dodatkowe

  • Ogród: Tak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Alarm: Tak

Mapa

Kontakt

Bartosz Liszkowski

Bartosz Liszkowski

Telefon:
[+48] 601 78 99 66
Telefon:
[+34] 695 039 177
E-mail:
bl@worldresidence.eu

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę  World Residence dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest firma World Residence z siedzibą w Poznaniu (61-654) przy ul. Zagrodniczej 20. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).