Cumbre del Sol

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 745 000 EUR
Cena za m2
4 105,88 EUR
Powierzchnia
425 m2
Powierzchnia użytkowa
181 m2
Powierzchnia działki
824 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
4
Liczba pięter
3
Typ domu
Wolnostojący
Rok budowy
2025
Rynek
Pierwotny
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Numer oferty
682/559/ODS

Opis nieruchomości

Willa znajduje się na działce w Residential Resort Cumbre del Sol, dokładnie w ekskluzywnej dzielnicy Lirios Sunrise, na wyniesionej parceli, co pozwala domowi cieszyć się widokiem zarówno na morze, jak i na wnętrze Costa Blanca Norte.

Ta luksusowa willa z ogrodem i prywatnym basenem jest rozłożona na trzy piętra, z dostępem znajdującym się na najwyższym piętrze, gdzie znajduje się parking i winda, która łączy całe mieszkanie. Na środkowym piętrze znajdują się sypialnie, łącznie 3 sypialnie, z których każda ma dostęp do tarasu. To luksus obudzić się, wyjść na taras, nacieszyć się świeżym powietrzem i zacząć dzień, patrząc na Morze Śródziemne.

Na parterze znajduje się przestronna strefa dzienna pełna światła, połączona z kuchnią i otoczeniem zewnętrznym, co sprawia, że ​​to pomieszczenie staje się sercem domu.

Przestrzenie zewnętrzne tej luksusowej willi zostały dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, z ogrodem dostosowanym do działki, z tarasami o różnych poziomach, oraz dużym tarasem z basenem typu infinity, który harmonijnie łączy się z morzem - to jej najbardziej charakterystyczne elementy.

Parametry dodatkowe

  • Ogród: Tak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Bartosz Liszkowski

Bartosz Liszkowski

Telefon:
[+48] 601 78 99 66
Telefon:
[+34] 695 039 177
E-mail:
bl@worldresidence.eu

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę  World Residence dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest firma World Residence z siedzibą w Poznaniu (61-654) przy ul. Zagrodniczej 20. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).