Cumbre del Sol

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 150 000 EUR
Cena za m2
2 757,79 EUR
Powierzchnia
417 m2
Powierzchnia użytkowa
194,15 m2
Powierzchnia działki
813 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
4
Liczba pięter
2
Typ domu
Wolnostojący
Rok budowy
2025
Rynek
Pierwotny
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Numer oferty
683/559/ODS

Opis nieruchomości

Dom z jasnym konceptem, tworzący połączenie między wnętrzem a otoczeniem, uzyskując przestrzenie otwarte, jasne i funkcjonalne. Salon wtapia się w taras i zachęca do korzystania z cudownego śródziemnomorskiego klimatu, który oferuje nam praktycznie 300 dni słońca w roku.

Zaprojektowana w formie otwartych modułów rozłożonych w kształcie litery L, willa otacza główny ogród, gdzie wyróżnia się imponujący basen z efektem nieskończoności, który zlewa się z morzem. Przestrzeń otwarta na zewnątrz, zachęcająca do korzystania z słońca i klimatu śródziemnomorskiego, ale jednocześnie zapewniająca maksymalną prywatność.

Willa składa się z dwóch poziomów. Na górnym piętrze znajduje się strefa nocna, gdzie dwie sypialnie dzielą wspólną łazienkę, podczas gdy główna sypialnia staje się prywatnym sanktuarium z własną łazienką i garderobą. Z sypialni można podziwiać imponujące widoki na morze i góry, tworząc uczucie spokoju i ciszy, które zachęcają do odpoczynku.

Na parterze znajduje się moduł dziennej części, który otwiera się na zewnątrz, tworząc uczucie ciągłości i związku z otoczeniem. Moduł ten obejmuje hol wejściowy, toaletę, a także duży salon z jadalnią i kuchnią, które idealnie się integrują. Oba moduły łączą się na zewnątrz z tarasem i basenem jako punktem połączenia.

Parametry dodatkowe

  • Ogród: Tak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Bartosz Liszkowski

Bartosz Liszkowski

Telefon:
[+48] 601 78 99 66
Telefon:
[+34] 695 039 177
E-mail:
bl@worldresidence.eu

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę  World Residence dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest firma World Residence z siedzibą w Poznaniu (61-654) przy ul. Zagrodniczej 20. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).