Altea

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 100 000 EUR
Cena za m2
8 630,61 EUR
Powierzchnia
243,32 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
2
Liczba pięter
4
Rynek
Pierwotny
Rok budowy
2025
Numer oferty
1163/559/OMS

Opis nieruchomości

Inwestycja składająca się z 13 wyjątkowych apartamentów luksusowych z imponującymi widokami, położonych w jednym z najbardziej pożądanych i uprzywilejowanych obszarów Sierra de Altea. Wyposażone w spektakularne tarasy, oferują niezrównane panoramiczne widoki na Zatokę Altea, umożliwiając podziwianie Wyspy Altea, Altea La Vella, Benidormu, El Albir itp.

Apartamenty mają powierzchnię budowlaną od 575m² do 900m², z tarasami od 120m² do 300m². Rozkład wnętrza, wynikający z projektu przeprowadzonego przez profesjonalnych architektów i dekoratorów, spełni marzenia.

Każde mieszkanie składa się z 3 sypialni, z przestronnymi, w pełni wyposażonymi szafami wnękowymi i przestronną łazienką do wyłącznego użytku, z prysznicem i wolnostojącą wanną. Główna sypialnia o powierzchni około 51 m² posiada przestronną garderobę i łazienkę en suite, również z prysznicem i wanną. Wszystkie 3 sypialnie mają bezpośredni dostęp do tarasu i cieszą się fantastycznym widokiem na morze.
Zarówno dwie łazienki sypialniane, jak i toaleta dla gości, są wyposażone w armatury marki Duravit, baterie Hansgrohe, wykończenia włoskiej firmy Trend oraz blaty Corian®.

Kuchnia jest wyposażona zgodnie z kategorią i jakością całego mieszkania, z urządzeniami marki Miele, lakierowanymi meblami o wysokim połysku i spektakularną wyspą centralną. Salon z jadalnią to główne pomieszczenie tego mieszkania, o powierzchni ponad 63 m², które obejmuje kilka stref wyznaczonych przez wykwintne oświetlenie. Posiada ekran projekcyjny, który sprawia, że staje się wspaniałym kinem, jasnym salonem, z którego prowadzi wyjątkowy taras o powierzchni ponad 53 m² z imponującym ganeczkiem, jacuzzi i fantastycznym widokiem na morze.

Jakość tego ekskluzywnego mieszkania przejawia się we wszystkich jego elementach, wewnętrznej posadzce z marmuru Travertino, tarasie z drewna IPE, inteligentnym systemie domotyki KNX, projekcie oświetlenia, centralnym ogrzewaniu z kaloryferami i klimatyzacji z wentylacją.

Mieszkanie uzupełnia garaż na kilka pojazdów z przyległym pomieszczeniem gospodarczym o powierzchni około 100m², do którego dostęp jest możliwy poprzez korytarz dostępu, dostępny wyłącznie dla właścicieli mieszkania na tej kondygnacji.

Parametry dodatkowe

  • Liczba tarasów: 1
  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak

Mapa

Kontakt

Bartosz Liszkowski

Bartosz Liszkowski

Telefon:
[+48] 601 78 99 66
Telefon:
[+34] 695 039 177
E-mail:
bl@worldresidence.eu

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę  World Residence dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest firma World Residence z siedzibą w Poznaniu (61-654) przy ul. Zagrodniczej 20. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).