Teneryfa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
837 460,80 PLN
Cena za m2
12 137,13 PLN
Powierzchnia
69 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
2
Liczba pięter
4
Rynek
Pierwotny
Rok budowy
2018
Numer oferty
317/559/OMS

Opis nieruchomości

Kompleks znajduje się w malowniczym miasteczku na słonecznym południu Teneryfy. Apartamenty położone są w strefie przylegającej do naturalnego parku z zapierającymi dech w piersiach widokami na krajobraz wulkaniczny.
W kompleksie znajduje się 128 apartamentów, każdy z nich ma piękny widok na tropikalne ogrody oraz basen.
W ofercie są apartamenty z 1, 2 sypialniami, jak również dwupoziomowe penthouse.

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę  World Residence dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest firma World Residence z siedzibą w Poznaniu (61-312) przy ul. Poznańskie Sady 19. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).