Teneryfa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 009 060 PLN
Cena za m2
13 667,06 PLN
Powierzchnia
147 m2
Powierzchnia użytkowa
147 m2
Powierzchnia działki
387 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
4
Liczba pięter
1
Typ domu
Wolnostojący
Rok budowy
2018
Rynek
Pierwotny
Numer oferty
299/559/ODS

Opis nieruchomości

Przepiękny dom jednorodzinny w spokojnej i słonecznej miejscowości na południu Teneryfy.
Nieruchomość znajduje się na przestronnej działce z malowniczymi widokami i została wykonana z najwyższej jakości materiałów.
Rozkład domu to: 3 sypialnie, 2 łazienki, toaleta, taras oraz weranda. Kuchnia w pełni wyposażona ze sprzętem marki Bosh.

Na życzenie klienta wysyłamy plany domu.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę  World Residence dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest firma World Residence z siedzibą w Poznaniu (61-312) przy ul. Poznańskie Sady 19. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).