Manilva

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
269 000 EUR
Cena za m2
3 087,70 EUR
Powierzchnia
87,12 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
Parter
Liczba pięter
2
Typ kuchni
Z wyposażeniem
Rynek
Wtórny
Rok budowy
2021
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Numer oferty
1321/559/OMS

Opis nieruchomości

Gustownie urządzony i umeblowany apartament z widokiem na morze, zlokalizowany w pierwszej linii bloków w kompleksie Small Oasis w Manilvie. Mieszkanie posiada 3 sypialnie, salon z w pełni umeblowaną i wyposażoną kuchnią, łazienkę z umywalką, wanną, WC i bidetem, oraz oddzielną toaletę z umywalką, bojlerem i pralką. Salon i jedna z sypialni mają również zewnętrzne tarasy. Na zewnątrz bloków znajdują się miejsca parkingowe dla mieszkańców i generalnie nie ma problemu z zaparkowaniem 2 pojazdów, jeśli jest taka potrzeba. W kompleksie znajduje się jeden basen oddany do użytku mieszkańców oraz trwa budowa większego zespołu basenów, kortów, restauracji, social club, sali kinowej i pool baru. Na piaszczystą plażę dostaniemy się piechotą w 15 minut, a autem w 3 minuty (darmowy parking przy plaży czynny cały rok), w tym samym miejscu jest niewielki sklep oraz tapas bar. Do portu La Duquesa z kilkunastoma restauracjami i zamku dojedziemy w 5-7 minut, do mariny w Sotogrande w niewiele więcej, a duże sklepy i supermarkety oraz więcej barów i restauracji znajdziemy San Luis de Sabinillas (7/8 minut). W promieniu kilku km znajduje się kilka pól golfowych, w tym słynne na cały świat Valderrama oraz Finca Cortesin. Do centrum Estepony dojedziemy stąd w 15 minut, a do Marbelli i na Gibraltar w 25-30 minut. Lotnisko w Maladze dzięki autostradzie AP7 osiągniemy w niecałą godzinę. Apartament posiada licencję na wynajem turystyczny i jest w pełni umeblowany i wyposażony do takiej działalności.

Parametry dodatkowe

  • Liczba tarasów: 2
  • Winda: Tak
  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Liczba miejsc parkingowych naziemnych: 1
  • Ochrona: Tak
  • Teren ogrodzony: Tak
  • Odl. od centrum miasta [km]: 5
  • Dostępne w okolicy: Park, Przedszkole, Szkoła, Restauracja, Plac zabaw, Góry, Morze, Rzeka, Kort tenisowy, Basen, Bank, Fitness, Przychodnia lekarska, Sklep, Gimnazjum, Żłobek, Przystań, Bar, Kościół, Hala sportowa, Bazarek, Apteka, Komenda policji, Zabudowa niska
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Typ ulicy/drogi: Lokalna
  • Komunikacja: Autostrada, Lotnisko, Autobus
  • Widok na: Pola, Panorama miasta, Morze, Góry, Inne budynki, Park/skwer, Rzeka

Mapa

Kontakt

Andrzej Strauss

Andrzej Strauss

Telefon:
[+48] 572 322 515
Telefon:
[+34] 679 271 145
E-mail:
as@worldresidence.eu

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę  World Residence dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest firma World Residence z siedzibą w Poznaniu (61-654) przy ul. Zagrodniczej 20. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).